Trimble autorizuotame serviso centre taisome, deriname, ruošiame metrologinei patikrai optinius automatinius nivelyrus ir rotacinius lazerius


Nivelyro remontas, nivelyro derinimas, nivelyro reguliavimas

Atliekame Trimble / Spectra Precision lazerinių ir optinių nivelyrų ir jų priedų, garantinio ir negarantinio remonto, bei derinimo darbus. Tikime, kad kokybiškai ir maloniai dirbti nori kiekvienas, todėl jums pageidaujant atliekame nemokamus prietaisų ir jų priedų derinimo darbus garantiniu laikotarpiu.

Kadangi esame vienintelis autorizuotas Trimble ir Spectra Precision serviso centras Lietuvoje, tik mes galime Jums pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį, atitinkančius gamintojo reikalavimus.


Derinimas ir nivelyro remontas

Nivelyro derinimo kaina priklauso nuo prietaiso techninės būklės. Įprastai Spectra Precision optinį-automatinį nivelyrą patikrinti, suderinti, jeigu reikia ir išvalyti, užtrunka iki valandos.

Nivelyro remontas beveik kiekvienu atvėju būna unikalus, nes dažniausiai prietaisą reikia remontuoti, kuomet jis yra nukritęs ar kažkaip kitaip mechaniškai pažeistas. Kritimai būna skirtingo stiprumo, ant skirtngų dangų ir t.t., todėl ir pažeidimai, ir remonto kaina skiriasi. Mes skaičiuojame valandinį įkainį už darbą, keičiamos detalės turi fiksuotas kainas. Taigi, prieš remontuojant prietaisą galime pasakyti apytikslią remonto kainą, o tik vėliau, išrinkus prietaisą tikslią - galutinę.

Labai atsiprašome, bet kitų gamintojų nivelyrų netaisome.


Pakaitiniai prietaisai

Jeigu pageidaujate galime pasiūlyti pakaitinį prietaisą, tol kol Jūsų yra remontuojamas. Pakaitiniai prietaisai yra suteikiami nuomos pagrindu, tačiau ne įprastomis sąlygomis, o taikant 50% nuolaida.

Nuomojamos įrangos puslapis: nivelyrų nuoma


Garantija remonto darbams ir detalėms

Negarantinių prietaisų atliktiems remonto darbams ir pakeistoms detalėms (gamintojo nustatyta tvarka) suteikiame 12 mėn. garantiją. Terminas skaičiuojamas nuo sąskaitos faktūros išrašymo dienos.

Galiojančią garantiją turintys prietaisai remontuojami ir derinami nemokamai.


Nivelyrų metrologinė patikra

Taupydami Jūsų laiką sutvarkytus prietaisus galime nuvežti/parvežti į AB "Vilniaus metrologijos centras" atlikti MATAVIMO PRIEMONIŲ METROLOGINĘ PATIKRĄ.


Prietaisų pristatymas į ir iš serviso

Jeigu Jūs esate ne iš Vilniaus galite prietaisą (-us) atsiųsti naudojantis Mūsų užsakyto kurjerio paslaugomis, siuntimas (pirmyn/atgal) prideda 2-3 d.d. ir kainuoja apie 3 - 7 € priklausomai nuo prietaiso svorio/tūrio.

Pageidautina pristatant/siunčiant prietaisą remontui jį sukomplektuoti t.y. pridėti laikiklius, baterijų įkroviklį ir kitus priedus kurie naudojami eksploatacijos metu. Tai ypač svarbu kuomet prietaisas yra su galiojančia garantija.


Statybos ir nuomos įmonės

Jeigu Jūs esate staybos ar įrangos nuomos įmonė eksploatuojanti daugiau prietaisų, informuokite mus (susisiekite su mumis) ir mes jums suteiksime geresnes/nuolatines remonto ir įrangos priežiūros/derinimo sąlygas/kainas.