Paslaugų teikimo sąlygos ir tiekimo taisyklės

Pirkimas

Išsirinkę prekes ar paslaugas bei paspaudę pirkti, sutinkate su nurodyta komplektacija, apibudinimu bei kaina. Jei kyla klausimų nedvejodami susisiekite Jums patogiu būdu. Pirmame krepšelio puslapyje galite pritaikyti specialius Jums skirtus nuolaidų kodus ar bendrų akcijų sąlygas, tai atliekama įrašant vienkartinį ar daugkartinį tekstinį/skaitinį kodą į laukelį: "Nuolaidos kodas". Užsakymas pradedamas vykdyti per nurodytą terminą, jei sėkmingai atliktas "Mokejimai.lt" arba bankinis pavedimas ar nurodyta, jog bus sumokama kurjeriui grynaisiais atsiimant prekes. Esant neaiškumams dėl pristatymo adreso ar Jūsų rekvizitų, mes su Jumis susisieksime nurodytu telefonu.

Prekes su atributu: "Sandėlyje : Vilniuje" galima apžiūrėti prieš perkant arba atsiimti iš karto po apmokėjimo mūsų biure.

Užsakymas

Jei prekės šiuo metu neturime sandėlyje, ją galima užsisakyti analogiškai pirkimo procesui. Šių prekių pristatymas užtruks šiek tiek ilgiau. Tačiau visos kitos sąlygos lieka tos pačios ir Jus informuosime išsiųsdami prekes Jums. Jei turite specialių nurodymų mums ar norite pasitikslinti dėl pristatymo termino, rekomenduojame paskambinti prieš apmokant už prekės.

Gražinimas

Nekokybiškas prekes galite gražinti ar pareikalauti pakeisti pagal galiojančius Lietuvos Respublikos įstatymus.

Kokybiškas prekes, esant būtinybei galime pakeisti kitomis. Dėl konkrečių atvejų pirmiausia prašome kreiptis telefonu. Esant nesusipratimams dėl tinklalapyje pateiktų aprašymų ar nuotraukų, prašome kreiptis raštu (paštu, el. paštu ar per tinklalapio sistemos formą) per mažiau nei 14 kalendorinių dienų bei pateikti motyvuotą paaiškinimą, jei prekė ar prekės neatitiko lūkesčių. Atvejis bus išnagrinėtas bei su Jumis bus susisiekta, o problema išspręsta. Tokiu atveju būtina išsaugoti prekinę išvaizdą bei pakuotę.