Tri-Max dvigubos fiksacijos trikojis tiksliesiams matavimams

Tri-Max dvigubos fiksacijos trikojis tiksliesiams matavimams

90553

Crain kompanija suteikia šiam trikojui 5 metų garantiją!

Kartu su Crain kompanija sukurtas Tri-Max® be abejo šiuo metu geriausias trikojis prietaisams rinkoje.

Sandėlyje : Vilniuje

2 vnt.

Aprašymas apie prekę ar paslaugą

Tai vienintelis statybos bei geodezijos poreikius atitinkantis trikojis turintis tikslumą bei stabilumą liudijantį sertifikatą – ypatingai rekomenduojamas naudoti su skaitmeniniais nivelyrais, preciziniais optiniais bei visais servo pavaromis valdomais elektroniniais bei robotizuotais tacheometrais ir 3D lazeriniais skeneriais.

Šis trikojis puikiai atitinka ISO 12858-2-H standartą vertinant stabilumą.  Revoliucinis šios trikojų serijos dizainas ir Crain kompanijos pasišventimas siekti kokybės garantuoja, jog Tri-Max® atitiks ISO standartą tiek ką tik išpakuotas, tiek po ne vienų metų kasdienio naudojimo laukuose.

Tri-Max padas 168.275 mm, o 66.675 mm skylė palengvina ir pagreitina preitaiso centravimą.

Papildomas diržas, kuris prilaiko kojas kad atsitiktinai neišsiskėstų ant slidau paviršiaus ar sujudinus vieną iš kojų, pritvirtintas kojų vidinėje pusėje ir visiškai netrukdo sandeliuojant trikojį.

Tri-Max kojų apačia patobulinta. Didesnis pado plotas palengvins įsmeigimą ir suteiks trikojui stabilumo. Pado forma Pado dydis ir forma itin patogi. Smeigės antgaliai keičiami, taip pat yra papildoma skylė saugos diržui.

Ši Tri-Max versija turi dviejų fiksatorių sistemą. Visų Tri-Max trikojų fiksavimo mechanizmo kryptis lengvai keičiama, o rankena gali būti tvirtinama iš vidaus. Užsisakant galite pasirinkti norimą fiksavimo mechanizmą: veržiamieji sraigtai, greitos fiksacijos rankena ar bet kuri jų kombinacija. Tri-Max trikojis stabiliai išlaikys net 30 kg svorį, o išsikelia iki 180.34 cm aukščio. Supakuoto ilgis - 111.76 cm. Svoris: 7.26 kg.

Techniniai duomenys » Tri-Max dvigubos fiksacijos trikojis tiksliesiams matavimams

Garantija 60 mėn. pagal serijinį numerį!
Maksimalus aukštis 180 cm
Dėklas Nekomplektuojamas
Svoris (bendras) 7,2 kg

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: